Star Trek و Star Wars اغلب به عنوان دو طرف از همان سکه علمی تخیلی مورد بررسی قرار می گیرند ، اولی به خاطر رویکرد فلسفی خود به ژانر احترام می گذارد ، دومی به خاطر قرار دادن این ژانر در نقشه اصلی. در حقیقت ، هر دو فرنچایز احتمالاً مدیون ادامه وجود خود به دیگری هستند: جورج لوكاس اعتراف كرد كه Star Trek "عرصه سرگرمی را نرم كرده است تا جنگ ستارگان بتواند به یكدیگر برود و بر روی شانه های خود بایستد" ، در حالی كه ویلیام شاتنر اعتراف كرد كه Paramount فقط به آن علاقه مند شد. دادن یک فیلم واقعی به Star Trek پس از اولین عکس از Star Wars در سال 1977 با فیلم طوفان دنیای فیلم را به دست گرفت. این ژانرهای دو ژانر در دهه های بعد به دنبال برتری بودند و یک رقابت سالم بین فندوم های مربوطه شکل گرفت و این ایده را به وجود آورد. مردم باید با یکی از حق رای دادن نسبت به دیگری بیعت کنند ، تصوری که بازیگران زیر تصمیم گرفتند به طور کامل نادیده بگیرند.

گرگ گرونبرگ

گرگ گرونبرگ به عنوان یک گیک خودخوانده ، نمی توانست دوست بهتری از مردی که ستاره راه اندازی مجدد را آغاز کرد و شروع به ایجاد سه گانه جدید جنگ ستارگان کند ، تقاضا کند. گرونبرگ با J.J. آبرامز تقریباً به طور انحصاری از زمان حضورش در اولین نمایش تلویزیونی کارگردان ، فلیسیت. او به دنبال آبرامز به نام Alias ​​مورد علاقه فرقه و سپس گمشده ، در آن بازی خلبان ای را که هواپیما را در جزیره سقوط کرد ، بازی کرد و بازماندگان را محاصره کرد. هنگامی که آبرامز نوآوری سینمایی خود را از Star Trek در سال 2009 آغاز کرد ، وی به دوست و همکار قدیمی خود تماس گرفت. در ابتدا Grunberg بعنوان مهندس بنام اولسون انتخاب شد ، اگرچه تعهد به سایر پروژه ها به این معنی بود که وی مجبور به تعقیب بود.

طولی نکشید که آبرامز شغل دیگری برای وی داشت ، با این حال ، دوست خود را به منظور اضافه کردن گفتگو برای عموی جیمز کرک بعد از صحنه های براد ویلیام هنک ، پس از پایان کار شخصیت ، پیشنهاد داد. او شخصاً در سال 2016 در Star Trek Beyond به عنوان فرمانده فینگان ظاهر شد ، اگرچه تا آن زمان از اختلاف نیز عبور کرده بود: گرونبرگ در سال 2015 در فیلم The Force Awakens خلبان مقاومت اسنپ وکسلی را بازی کرد ، اگرچه بعداً به StarTrek.com گفت که هم او و هم کارگردان قسمت VII. در حصار بمانید که در آن حق رای دادن مورد علاقه آنهاست. "من یک برچسب از J.J دریافت کردم که می گوید ،" شما باید قبل از جنگ به Trek بروید. " عالی نیست؟ من فکر نمی کنم که آنها از هم متمایز باشند. من بسیار افتخار می کنم که در هر دو هستم. "

برایان جورج

معروف ترین به دلیل نقش مکرر وی به عنوان بابو بات ، صاحب رستوران هندی در Seinfeld (بخشی که منجر به انواع مشکلات نژادی نژادی بعدا در حرفه او می شود) ، اولین درگیری با برایان جورج با Star Trek در سال 1997 هنگامی که در پنجمین بازیگران انتخاب شد ، رخ داد. فصل نهم Deep Space. این بازیگر متولد اسرائیلی به عنوان ریچارد بشیر (پدر شرم آور دکتر جولیان بشیر) ظاهر شد که برای شرکت در ایجاد یک هولوگرام بر اساس پسر مهندس ژنتیک خود به این ایستگاه دعوت شده است. وی سه سال بعد با ایفای نقش كو در ویجر ، به جهان استار ترك بازگشت ، این بار با حضور سفیر اوزال ، آنتاریایی كه متهم به ساماندهی رالی 23 ستاره آنتاریایی ترانسلار در محوطه USS Voyager بود با وجود تهدیدهای بمب از طرف او خلبان تروریست

با این وجود هیچ یک از شخصیت های George Trek Star Trek از یک قسمت فراتر نرفتند و در سال 2008 به این بازیگر فرصتی داده شد تا سهم عمیق تری از حق رای دادن به رقیب داشته باشد. او برای بازی در نقش اعضای شورای شورای Jedi ، Ki-Adi-Mundi در سریال انیمیشن The Clone Wars انتخاب شد و صدا و سیمای حساس به نیرو را ابراز کرد تا اینکه نمایش در سال 2014 خاتمه یابد. بخش مربوط به یک پیاده روی در پارک برای جورج بود که بیش از 100 نفر صدا را به نام او اعتبار می دهد ، اخیراً آهنگهای متمایز خود را به سری انیمیشن Guardians of the Galaxy Marvel واریز کرده است.

جورج کو

مرحوم جورج کو بخشی از اولین موج ستاره های Saturday Night Live بود که نمایش طولانی مدت در اواخر شب در سال 1975 را در کنار امثال دان دایروید ، چوی چیس و جان بلشی آغاز کرد. او در سال های بعد بین فیلم ها و تلویزیون قدم زد و به عنوان رئیس داستین هافمن در کرامر و کرامر ظاهر شد و به عنوان قاضی در فیلم The Mighty Ducks دیزنی و همچنین خدمت به عنوان حقوقی در LA Law و Murder ، نوشت. تا سال 1991 بود كه كو پا به پای Enterprise گذاشت و به عنوان صدراعظم دوركن در "اولین تماس" بازی كرد (قسمت 15 فصل چهارم نسل بعدی ، نه فیلم بلند با همین نام).

در این قسمت ، دورکن مخفیانه با کاپیتان پیکارد و خدمه خود ملاقات می کند تا درباره سیاره خود در مورد فناوری سرعت پیچ و تاب سرعت ، صحبت کند و مودبانه از آنها بخواهد تا تصمیم بگیرند که مردمش برای تماس اول آماده نیستند ، ترک کنند. شخصیتی که او در سال 2009 برای جنگ ستارگان ابراز کرد: The Clone Wars به ​​همین ترتیب دیپلماتیک بود. Tee Watt Kaa یکی از رهبران یک دهکده Lurman در سیاره Outer Rim Maridun است که در ابتدا پذیرای بازدیدکنندگان جدی مشکل دار نیست ، اما به زودی به دیدن اهداف صلح آمیز آنها می رسد. کو در آخرین سالهای زندگی خود صداپیشگی را انجام داد و در سریال انیمیشن بزرگسالان Archer and Que / Wheeljack in Transformers: Dark Side of Moon ، Woodhouse را در سریال های انیمیشن بزرگسالان بازی کرد.

اولیویا دابو

بهترین راه حل برای Trekkies به عنوان Starfluff زیبا بلوند شناخته شده استeet آکادمی کارآموز آماندا راجرز از قسمت نسل بعدی "True Q" ، زندگی اولیویا D'Abo در سال 1984 هنگامی که او در نقش شاهزاده خانم یوننا در فیلم "کانن ناوشکن" آرنولد شوارتزنگر ، موفق شد نقش اول را به دست بیاورد ، شروع به کار کرد. وی در ادامه چهار فصل اول سالهای The Wonder Years ، خواهر کوین آرنولد ، کارن را ادامه داد و در سال 91 این نمایش را ترک کرد. با این حال ماجراجویی او از Star Trek دقیقاً در گوشه و کنار بود. در سال 1992 او به عنوان راجرز ، انسانی متولد شده از دو Qs ، گونه ای توانا با شیوه های حمل و نقل و مسافرت زمانی بازیگری شد.

D'Abo به وب سایت رسمی Star Trek گفت: "من این افتخار واقعی را برای كار كردن بر میراث Star Trek Star كه با آن بزرگ شده بودم ، در نظر گرفتم." وی گفت: "این تأثیر بسیار زیادی در دوران کودکی من گذاشت و برخلاف جنگ ستارگان ، مرا به کنجکاوی بیشتر در مورد فضا ، سایر اشکال زندگی در کهکشان ما و به طور کلی تعجب نجوم". این بازیگر در سال 2008 هنگامی که به تعدادی از همکاران سابق خود در Star Trek در Lucasfilm پیوست تا به ضبط صدای Luminara Unduli برای جنگ ستارگان: The Clone Wars ، دو نفره علمی تخیلی را انجام دهد. این اولین بار در غرفه ضبط نبود ، که قبلاً در فیلم های انیمیشن Ultimate Avengers مارول و همچنین مشارکت در سریال The Animatrix و Justice League Unlimited در فیلم انیمیشن Black Widow ابراز داشت.

سیمون پگ

سیمون پگ ، بازیگر بریتانیایی برای اولین بار مورد توجه مخاطبان بین المللی قرار گرفت كه تحت عنوان "یك ادگار رایت" یك بار هم زمان مورچه مأموریت در سال 2004 در zom-com Shaun of the Dead ، اولین كار سه گانه به اصطلاح كارنتو كارگردان كار می كردند. چندی پیش او در حال شانه کردن شانه های برخی از بزرگترین نام های هالیوود بود ، و در کنار تام کروز (که پگ را "هوشمند ، با استعداد ، خنده دار و سرگرم کننده برای پیاده کردن با او" صدا می زد) در Mission: نامحدود حق رای دادن و رفتن به بازی مونتگومری "Scotty "اسکات در راه اندازی مجدد Star Trek. وی همچون دارایی را به J.J. آبرامز که کارگردان بعداً اعتراف کرد وقتی نقش او را در نقش ناچیز اونکار پلوت در ستارگان جنگ اپیزود VII بازی می کند ، انگیزه ای برجسته دارد.

آبرامز گفت: "هنگامی که ما در فیلم" Force Awakens "در ابوظبی تیراندازی می کردیم ، او به عنوان بازیگر در آنجا حضور داشت. وی گفت: "اما برای من ، او به عنوان نویسنده و فیلمساز حضور داشت و به عنوان کسی که به دنبال مسائلی بود که در آن زمان با داستان می انداختم و بازخورد خوبی کسب می کردم." هنگامی که آبرامز Star Trek Beyond را ترک کرد ، ورودی Pegg توسط کارفرمایان Paramount مورد جست و جو قرار گرفت و او را به عنوان یار نویسنده برای سومین قدم در حق رای دادن مجدداً سوار کرد. در حالی که استودیو احساس کرد که این پروژه در دست جفت ایمن است ، تصادفی سخت گیرانه چندان مطمئن نبود ، و نگرانی ها را پس از اعلام پگ اعلام کرد که این فیلم را کمتر "Star Trek-y" کند.

دیپ روی

دیپ روی یکی دیگر از همکاران سابق سیمون پگ که به طور علنی عشق خود را به او اعلام کرد ، دیپ روی است که در کنگره سه نفری ، کنیزر بیگانه صدف اسکاتی را بازی کرد. بریتانیایی تبعه کنیایی به J.J. معرفی شد. آبرامز با تهیه کنندگی تامی هارپر و این زوج به آن ضربه زدند ، در حالی که روی (شخصیت او هرگز به معنای پیوستن به اسکات در مشهورترین ستاره فضایی فرانشیز نبود) دعوت شد تا دوباره مورد پسند خود قرار گیرد. روی گفت: "آنها در حال بحث بودند كه آیا من را ترك كنند یا مرا به شركت بگذارند." "J.J. یک صحنه خاص برای من ایجاد کرد. من با فیلم به پایان رسیدم ، اما من به من پاسخ داد . وقتی که به مجموعه رفتم ، J.J گفت:" ما قصد داریم شما را به سمت Enterprise قرار دهیم. " من خوشحال شدم. "

این بازیگر کم رنگ در ادامه اضافه کرد: Star Trek Into Darkness 2013 و Star Trek 2016 علاوه بر یک فیلمبرداری چشمگیر 40 سال به طول انجامید ، فیلموگرافی که شامل دو قسط جنگ ستارگان نیز می شود. روی در بازگشت از جدی ، عضو گروه Max Max Rebo ، گروه 12 قطعه ای که در Jabba کاخ تاتوئین هوت اجرا می کند ، درپی مک کول را بازی کرد. این اولین طعم او از عالم جنگ ستارگان نبود. این بازیگر 4'3 "در واقع در امپراتوری اعتصابات برگشت بی اعتبار ظاهر شد ، به عنوان یودا در طول چندین صحنه در Dagobah.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب ويژه در ارتباط با دانستني هاي حقوقي. Renee آدمک کوکي *** چرخی که برای ما نچرخد باید دوباره اختراع شود *** ارائه ي انواع سيني کابل و لوله هاي فولادي فان بیست بهترین سایت سرگرمی ضمن خدمت فرهنگیان pimpim سالن زیبایی BORG در پردیس BEAUTY SALON PARDIS - مرکز اپیلاسیون گروه تئاتر منوجان